MİSYON VE ŞİRKET POLİTİKAMIZ

     Türkiye'nin bir numaralı güvenlik firması olma yolunda ilerleyen SECURITY İSTANBUL, kişisel veya kurumsal alanlarda profesyonel verici (böcek ) tespiti, kirli frekans analizi ve her türlü gizli kamera tespiti hizmetlerini, günün 24 saati, ulusal veya uluslararası çapta vererek her türlü kuşkularınızı kafanızdan kaldırmaya hazırdır. Üstün tecrübemizle tüm arama tespit çalışmalarınızı yapmaktayız.

Misyon

      Uzmanlaştığımız tüm konularda güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmak.

Vizyon

     Çalıştığı şirketi ile gurur duyan, işini "kaliteli ve verimli" bir şekilde yürütebilmesi için gerekli bilgi birikimi ve deneyime sahip olan, değişime ve gelişime açık, ekip ruhuna değer veren çalışanlarının sahip olduğu evrensel değerler ve grubun güçlü mali yapısı ile;

• Türkiye'nin en çok tercih edilen güvenlik şirketi olmak, global büyüklüklere ulaşmak,
• Faaliyet konularında doğaya ve çevreye duyarlı, üstün kalite anlayışıyla üretmek,
• Yurt içi ve yurt dışında güvenlik sektörünün her aşamasında faaliyet göstermek, verdiği süratli hizmet, üstün teknik bilgi ve güçlü sermayesi ile Türkiye'nin önde gelen güvenlik grubu olmak.

DEĞERLERİMİZ

• Dürüstlük,
• Saygı,
• Güven,
• Müşteri odaklı hizmet anlayışı,
• Toplam Kaliteye olan inancımız ve kararlılık,
• Sürekli gelişen, yeniliklere, özgün düşüncelere açık, öğrenen organizasyon,
• Takımına inanan, üstün özellikli ekip ruhu
• Erdem ve ahlaki değerlere inanç ve sosyal sorumluluk bilinci,
• Topluma,çevreye ve doğaya saygı
• Ülkemiz ve milletimiz için en doğruyu yapma hedefi.


KALİTE POLİTİKAMIZ

      Başarılarını 1995 yılından bu yana sürdüren firmamız, sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmayı prensip edinmiştir. Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen firmamız çağın gereksinimlerini uzmanlık alanlarında titizlik ve güler yüz anlayışını benimseyerek en değerli kaynağı olan çalışanlarının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

Gizli Kamera Tespiti ve Böcek Dinleme Taraması

gizli kamera ve böcek ses tespit tarama

Profesyonel Gizli Kamera Tespiti
Gizli kamera cihazları içinde dünyanın en küçük kayıtcısıyla yine dünyanın en küçük lensi ile düğme kameralar yer alır. DVD kalitesinde kayıt yapan cihaz en az ışık olan ortamlarda bile kullanılabilmektedir. Gizli kamerayı çalıştırmak ya da durdurmak için uzaktan kumanda kullanılmaktadır.
Gizli kamera olarak tespit edilmesi çok zor olan bir sistemdir. Uzaktan kumanda kayda girerken ses çıkarma titreşimle bilgi verir. Gizli kamera tespiti ve böcek taraması konusunda uzman ekiplerimizin özenli çalışmaları sayesinde sayısız gizli kamera ve böcek ses cihazı tespit edilmiş ve temizlenmesi yapılmıştır. İstanbul Security, böcek tarama ve gizli kamera sistemlerini tespiti için uluslararası dünya devi firmaların teknolojilerini kullanmaktadır.

Böcek Dinleme Cihazları ve Gizli Kamera Hakkında Kanunlar

böcek taramsı kanunu

2813 sayılı Telsiz Kanunu...
Bu Kanunun amaci; haberles e maksadiyla kullanilan ve elektromanyetik dalgalar yoluyla açik veya kodlu veya kriptolu ses, data ve resim vermeye veya almaya yarayan her türlü telsiz sisteminin kurulmasina, isletilmesine müsaade edilmesi ve kontrolu ile telsiz haberlesmesi alanindaki politika, hedef ve ilkelerin tespitine iliskin usul ve esaslari belirlemek ve bu konuda gerekli düzenlemeleri yapmaktir..

Security İstanbul böcek taraması konusunda uzman kuruluş

security istanbul  böcek taramsy ve güvenlik hizmetleri ?irketi

Uzun süredir çalışmalarını böcek taramsı ve gizli kamera tespitini kapsayan güvenlik hizmetleri olan Security İstanbul, dünya çapındaki teknolojileri, Türkiye için kullanılmasını sağlamaktadır. Sürekli gelişmeyi misyon edinen Security İstanbul, güvenlik konusunda teknolojik ve hizmet anlamındaki tüm servisleri sunmaktadır.

Uzman güvenlik elemanı ve teknik malzemeleri temini konusunda dünya devi markalar ve eğitim sistemlerinin doğrultusunda iş birliklerini devam ettirmektedir.

ortam dinleme cihazı, ses dinleme cihazı , cep telefonu dinleme cihazı, dinleme cihazı fiyatları, gizli dinleme cihazları, ses dinleme cihazları, telefon dinleme cihazı, ses kayıt cihazı fiyatları, casus dinleme cihazları, dinleme cihazları fiyatları, telefon dinleme cihazları, uzaktan dinleme cihazları, cep telefonu dinleme, cep telefonu dinleme cihazları, dinleme, ortam dinleme cihazları, ses kaydedici, telefon dinlenmesi, ses dinleme, telefon kayıt, gizlikameralar, cep dinleme, güvenlik firmaları, güvenlik firması, istanbul özel güvenlik, on güvenlik şirketi, özel güvenlik hizmeti, güvenlik şirketi, güvenlik koruma, on özel güvenlik şirketi, özel güvenlik şirketi, bodyguard services, özel güvenlik firmaları,