Untitled Document

STANDART ARAMA HİZMETİ

 • (RF) Radyo Frekans Taraması ve Manüel Tarama ile Casus Cihazların (Böcek ve Gizli Kameralar) Tespiti. Yapılan Casus Obje Tarama Hizmeti Kablosuz Cihazları Tespiti İşlemidir, (100kHz -6 Ghz RF Tabanlı Video ve Dinleme)

 • Kablolu Casus Vericilerin Aranması( gizli kamera-böcek)

 • Yüzeysel Kablolamanın Kontrolü ve Araması ,


İLERİ SEVİYE ARAMA HİZMETİ

 • Her türlü Ulaşım Aracı İçi Dinleme Cihazı(Böcek) Tespiti ve Analizi,

 • Her türlü Ulaşım Aracı (Otomobil-Uçak-Helikopter-Gemi vb Takip Sistemi Analizi ve Tespiti,

 • Tüm Casus Objelerin Tespiti ve Detaylı Fiziksel Arama,

 • Bilgisayarlar-Cep Telefonlarında Casus Yazılım Hardware-Software Arama ve Tespiti,

 • Mevcut Enerji Analizi (Şebeke Enerjisi Analizi),

 • Mekandaki ve Araçlardaki Mevcut Kablolama Sistemlerinin Detaylı Kontrolü ve Aranması,

 • Sabit Telefon Sistem Analizi,

 • Geniş Band Spectrum Analyser ile (RF) Frekans Taraması,

 • Laser Cihazları İle Dinlenme Tespiti


PERİYODİK TARAMA HİZMETİ

     Zabata Savunma’dan arzu ederseniz periyodik olarak böcek tarama hizmeti alabilirsiniz. Kurumsal manada vereceğimiz bu hizmet için sizin belirleyebileceğiniz zamanlarda düzenli olarak tarama hizmeti alabilirsiniz. Bunun için periyodik tarama sözleşmesi gerekmektedir. Ayrıca Toplantı ve Özel görüşmeler öncesinde de böcek-gizli kamera arama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


VERİCİ TESPİT CİHAZLARININ SATIŞI - BÖCEK, GİZLİ KAMERA YERLEŞTİRME

      Yarı Profesyonel ve Tam Profesyonel, böcek ve gizli kameraları satın alıp bu cihazları belli yerlere yerleştirmeden önce düşünmenizi tavsiye ederiz. Ortam dinlemesi yasalarımıza göre yasaktır, gizli kamera, böcek gibi cihazları yerleştirmeniz sizi, elektronik cihazlarla işlenen suçlar kapsamına sokabilir. Bu şekilde hayatınız boyunca tüm kamu haklarından mahrum olup cezaevine de girebilirsiniz.Ortam dinlemesi sadece şahıslar için değil istihbarat örgütleri içinde ülkemizde yasaklanmıştır.

Maalesef Türkiye’de bu cihazları satan bazı firmalar para kazanmak uğruna vatandaşları bu cihazları satarken uyarmamakta ve sonu cezaevi olan ciddi olumsuz sonuçlara yol açmaktadırlar.


GİZLİLİK

     Tarafımız ile paylaşılan tüm bilgiler firmamız bünyesinde gizli tutulmaktadır ve hiç bir şekilde 3. kişi kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır.
Firmamız gizli kamera ve böcek yerleştirme hizmeti vermemekte olup sadece bu cihazları tarama ve tespit hizmeti vermektedir. Bu şekilde doğru olmayan bir kişiye ve doğru olmayan bir mekana yerleştireceğiniz böcek veya gizli kamera sonucunda TCK ilgili maddesi gereği ceza alabilirsiniz.

TCK İLGİLİ MADDELER

Kişisel verilerin kaydedilmesi MADDE 135.

(1) Hukuka aykırı olarak kişisel verileri kaydeden kimseye altı aydan üç yıla kadar hapis cezası verilir. (2) Kişilerin siyasî, felsefî veya dinî görüşlerine, ırkî kökenlerine; hukuka aykırı olarak ahlâkî eğilimlerine, cinsel yaşamlarına, sağlık durumlarına veya sendikal bağlantılarına ilişkin bilgileri kişisel veri olarak kaydeden kimse, yukarıdaki fıkra hükmüne göre cezalandırılır.

Verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme MADDE 136.

(1) Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Nitelikli hâller MADDE 137.

(1) Yukarıdaki maddelerde tanımlanan suçların;

a) Kamu görevlisi tarafından ve görevinin verdiği yetki kötüye kullanılmak suretiyle,

b) Belli bir meslek ve sanatın sağladığı kolaylıktan yararlanmak suretiyle, İşlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

Verileri yok etmeme MADDE 138.

(1) Kanunların belirlediği sürelerin geçmiş olmasına karşın verileri sistem içinde yok etmekle yükümlü olanlara görevlerini yerine getirmediklerinde altı aydan bir yıla kadar hapis cezası verilir.

Şikâyet MADDE 139.

(1) Kişisel verilerin kaydedilmesi, verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme ve verileri yok etmeme hariç, bu bölümde yer alan suçların soruşturulması ve kovuşturulması şikâyete bağlıdır.

Gizli Kamera Tespiti ve Böcek Dinleme Taraması

gizli kamera ve böcek ses tespit tarama

Profesyonel Gizli Kamera Tespiti
Gizli kamera cihazları içinde dünyanın en küçük kayıtcısıyla yine dünyanın en küçük lensi ile düğme kameralar yer alır. DVD kalitesinde kayıt yapan cihaz en az ışık olan ortamlarda bile kullanılabilmektedir. Gizli kamerayı çalıştırmak ya da durdurmak için uzaktan kumanda kullanılmaktadır.
Gizli kamera olarak tespit edilmesi çok zor olan bir sistemdir. Uzaktan kumanda kayda girerken ses çıkarma titreşimle bilgi verir. Gizli kamera tespiti ve böcek taraması konusunda uzman ekiplerimizin özenli çalışmaları sayesinde sayısız gizli kamera ve böcek ses cihazı tespit edilmiş ve temizlenmesi yapılmıştır. İstanbul Security, böcek tarama ve gizli kamera sistemlerini tespiti için uluslararası dünya devi firmaların teknolojilerini kullanmaktadır.

Böcek Dinleme Cihazları ve Gizli Kamera Hakkında Kanunlar

böcek taramsı kanunu

2813 sayılı Telsiz Kanunu...
Bu Kanunun amaci; haberles e maksadiyla kullanilan ve elektromanyetik dalgalar yoluyla açik veya kodlu veya kriptolu ses, data ve resim vermeye veya almaya yarayan her türlü telsiz sisteminin kurulmasina, isletilmesine müsaade edilmesi ve kontrolu ile telsiz haberlesmesi alanindaki politika, hedef ve ilkelerin tespitine iliskin usul ve esaslari belirlemek ve bu konuda gerekli düzenlemeleri yapmaktir..

Security İstanbul böcek taraması konusunda uzman kuruluş

security istanbul böcek taramsy ve güvenlik hizmetleri ?irketi

Uzun süredir çalışmalarını böcek taramsı ve gizli kamera tespitini kapsayan güvenlik hizmetleri olan Security İstanbul, dünya çapındaki teknolojileri, Türkiye için kullanılmasını sağlamaktadır. Sürekli gelişmeyi misyon edinen Security İstanbul, güvenlik konusunda teknolojik ve hizmet anlamındaki tüm servisleri sunmaktadır.

Uzman güvenlik elemanı ve teknik malzemeleri temini konusunda dünya devi markalar ve eğitim sistemlerinin doğrultusunda iş birliklerini devam ettirmektedir.

ortam dinleme cihazı, ses dinleme cihazı , cep telefonu dinleme cihazı, dinleme cihazı fiyatları, gizli dinleme cihazları, ses dinleme cihazları, telefon dinleme cihazı, ses kayıt cihazı fiyatları, casus dinleme cihazları, dinleme cihazları fiyatları, telefon dinleme cihazları, uzaktan dinleme cihazları, cep telefonu dinleme, cep telefonu dinleme cihazları, dinleme, ortam dinleme cihazları, ses kaydedici, telefon dinlenmesi, ses dinleme, telefon kayıt, gizlikameralar, cep dinleme, güvenlik firmaları, güvenlik firması, istanbul özel güvenlik, on güvenlik şirketi, özel güvenlik hizmeti, güvenlik şirketi, güvenlik koruma, on özel güvenlik şirketi, özel güvenlik şirketi, bodyguard services, özel güvenlik firmaları,